DnDoD: Difference between revisions
Appearance
Created page with "Testing" |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
== Player Characters == | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Name | |||
! Race | |||
! Class | |||
! XP | |||
! EPs | |||
! Status | |||
|- | |||
| Araneth | |||
| Deva | |||
| Invoker | |||
| 22022 (10) | |||
| ? - | |||
| In party | |||
|- | |||
| Coldskin | |||
| Dragonborn | |||
| Sorcerer | |||
| 24346 (10) | |||
| ? - | |||
| In party | |||
|- | |||
| Elace | |||
| Halfling | |||
| Bard | |||
| 24461 (10) | |||
| ? - | |||
| In party | |||
|- | |||
| Eyrin | |||
| Tiefling | |||
| Rogue/Warlock | |||
| 4358 (4) | |||
| 1 - ? | |||
| Unknown | |||
|- | |||
| Faber | |||
| Shifter | |||
| Runepriest (ex-Paladin) | |||
| 25164 (10) | |||
| ? - | |||
| In party | |||
|- | |||
| Kael | |||
| Tiefling | |||
| Warlord | |||
| 6295 (5) | |||
| 1 - ? | |||
| Alive/retired | |||
|- | |||
| Lucian | |||
| Eladrin | |||
| Psion | |||
| 13747 (8) | |||
| 2 - ? | |||
| KIA(?) | |||
|- | |||
| Malekar | |||
| Dragonborn | |||
| Avenger | |||
| 10435 (7) | |||
| ? - ? | |||
| KIA(?) | |||
|- | |||
| Rendred | |||
| Human | |||
| Warden (ex-Ranger) | |||
| 25275 (10) | |||
| 1 - | |||
| In party | |||
|- | |||
| Theren | |||
| Half-Elf | |||
| Shaman | |||
| 11011 (7) | |||
| 1 - ? | |||
| KIA(?) | |||
|} | |||
== Non-Player Characters == | |||
sadpanda.jpg | |||
Revision as of 19:50, 27 February 2016
Player Characters
| Name | Race | Class | XP | EPs | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Araneth | Deva | Invoker | 22022 (10) | ? - | In party |
| Coldskin | Dragonborn | Sorcerer | 24346 (10) | ? - | In party |
| Elace | Halfling | Bard | 24461 (10) | ? - | In party |
| Eyrin | Tiefling | Rogue/Warlock | 4358 (4) | 1 - ? | Unknown |
| Faber | Shifter | Runepriest (ex-Paladin) | 25164 (10) | ? - | In party |
| Kael | Tiefling | Warlord | 6295 (5) | 1 - ? | Alive/retired |
| Lucian | Eladrin | Psion | 13747 (8) | 2 - ? | KIA(?) |
| Malekar | Dragonborn | Avenger | 10435 (7) | ? - ? | KIA(?) |
| Rendred | Human | Warden (ex-Ranger) | 25275 (10) | 1 - | In party |
| Theren | Half-Elf | Shaman | 11011 (7) | 1 - ? | KIA(?) |
Non-Player Characters
sadpanda.jpg